РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ
(0562) 32-15-11
(044) 362-04-85
ваша корзина

ПРО КОМПАНІЮ
ТЕХНОЛОГІЇ НАНЕСЕННЯ
ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА LUSTA
КОРИСНА ІНФОРМАЦЇЯ
ХІТИ ПРОДАЖУ
ДИЗАЙН
КОНТАКТИ
Доставка
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ФЛАГИ И ВЫМПЕЛЫ ПОЛНОЦВЕТНАЯ ПЕЧАТЬ НА ТКАНИ
Тисячі способів сказати про себе
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
Лазерне гравіювання

Лазерне гравірування або маркування - це особлива технологія нанесення зображень безпосереднім впливом лазерного випромінювання.

Це сучасна технологія, при якій відбувається структурна зміна поверхні сувенір під впливом лазерного променя. Принцип її простий: промінь лазера, керований комп'ютером, видаляє з поверхні невеликий шар матеріалу, що призводить до утворення рельєфного зображення, зміни кольору поверхні, або її структури. У результаті виходить малюнок у стилі гравюри.

Лазерне гравіювання ідеально підходить для нанесення логотипу на металевих поверхнях. Її відрізняє висока роздільна здатність і якість, неповторний вигляд, а головне - виняткова стійкість одержуваних зображень, недоступна іншим способам друку. Унікальне обладнання для лазерного гравіювання дозволяє наносити будь-які текстові і графічні зображення на різноманітні матеріали і готові вироби, не вимагаючи їх попередньої обробки або підготовки.

Найбільш широко і ефективно лазерне гравіювання використовуються в рекламному бізнесі для брендування сувенірної продукції, нанесення фірмової символіки, логотипів, пам'ятних написів і декоративних малюнків на вироби виготовлені з металів і сплавів.

Використовується сучасне обладнання для лазерного маркування й гравірування дозволяє нам оперативно наносити написи і логотипи на широкий спектр сувенірної і представницької продукції, виконувати нанесення графічної і текстової інформації будь-якої складності на ручки, офісні набори, брелоки, рулетки, відкривачки, запальнички, попільнички, фляги, термоси, кружки, металеві чашки, ножі, штопори, підставки для мобільних телефонів, підставки для фото, фото - рамки, набори ігор, набори для вина, нафтові вишки, дзеркала, манікюрні набори, власники паперів, годинники настільні і настінні годинники-мініатюри, візитниці, VIP-подарунки та персональні презенти, прес-пап'є, всілякі металеві аксесуари, папки, портфелі, різні вироби з шкіри та шкірозамінників, значки, медалі, ювелірні та промислові вироби.

Лазерне гравірування відрізняється:

- широким спектром гравируемых (маркування) матеріалів;

- оперативністю виконання замовлень;

- відсутністю механічного впливу на вироби;

- нанесенням зображення без застосування фарб та хімічних реактивів;

- високою точністю нанесення;

- "довічна" стійкість зображень

Вартість гравіювання розраховується в залежності від розмірів зображення, кількості нанесень і виду або сувенірної рекламної продукції.

Лазерне гравіювання це красиво, модно і дуже сучасно. З допомогою лазерного гравіювання можна переносити найскладніші зображення з чудовою точністю - і малюнки, фотографії.

Гравірування лазером являє собою процес впливу лазерного променя (випромінювання) на поверхню матеріалу спеціальним высокотехнологичнымо обладнанням. Лазерне гравіювання (маркування) і лазерна різка відрізняється високою якістю - можна за невеликий час отримати картинку високої чіткості, і зображення створюються лазернаой гравіюванням відрізняються винятковою стійкістю до стирання і зношування.

Переваги гравіювання лазером: відсутність механічного впливу, маркування без застосування фарб, точність, контрастність, стійкість, швидкість нанесення і дозволяє зробити нанесення логотипу на сувенірну продукцію великими тиражами в самі мінімальні терміни.Лазерного гравірування та маркуванню підлягають наступні матеріали: сталь, алюміній і мідні сплави, пофарбовані металеві поверхні, пластмаси, дерево, гума та шкіра, плівка.

Лазерне гравірування на сувенірній продукції (ручки, чашки, стакани, скло, пластик, акрил) на замовлення.

Доставка по Україні з Дніпропетровська в міста : Київ,Донецьк,Луганськ,Запоріжжя,Сімферополь,Харків,Одеса,Кіровоград,Херсон,Полтава.

Наші експерти проконсультують вас в питаннях підбору дизайну і лазерного гравіювання, для уточнення вартості телефонуйте.