РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ
(0562) 32-15-11
(044) 362-04-85
ваша корзина

ПРО КОМПАНІЮ
ТЕХНОЛОГІЇ НАНЕСЕННЯ
ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА LUSTA
КОРИСНА ІНФОРМАЦЇЯ
ХІТИ ПРОДАЖУ
ДИЗАЙН
КОНТАКТИ
Доставка
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ФЛАГИ И ВЫМПЕЛЫ ПОЛНОЦВЕТНАЯ ПЕЧАТЬ НА ТКАНИ
Тисячі способів сказати про себе
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
Кристали з лазерним гравіруванням
Кристали з лазерним гравіруванням фотографій або нанесенням логотипу.


Кристал з штучного кришталю з об'ємним зображенням або логотипом - виготовлення під замовлення від 1 шт. В мінімальний термін ми створимо будь-об'ємне зображення всередині обьемного кристала з технологією лазерного гравіювання.


кристали з логотипом


Сучасні технології служать для створення спеціальних зображень всередині самого скла. Основна відмінність скляних сувенірів - нанесення зображення і написи можливо не тільки на поверхні вироби , гравірування, деколювання, а й всередині самого кристала - технологія 3D гравірування. Зображення, яке буде перенесено в кристал, обробляється і зображення всередині кристала створюється за допомогою маленьких точок. Лазер проходить на потрібну глибину кристала і відбувається микровспышка залишає точку. Кристали можуть бути упаковані в подарункові футлярыами. Координати кожної точки в тривимірній площині визначено - тому сукупність точок перетворюється в 3D зображення всередині кристала. Унікальність методу полягає в тому, а саме: створює тривимірний малюнок на склі, у той час як його поверхня залишається незмінною і гладкою. Там воно ніколи не зітреться.


кристали з логотипом


Кристали з лазерного 3D і 2D гравіюванням фотографій або логотипу відмінно підійдуть в якості сувеніра або корпоративного подарунка для:

Приватних осіб, які хочуть зробити унікальний подарунок своїм друзям.

Організаторів конкурсів, змагань та інших заходів, на яких плануються роздавати пам'ятні подарунки та призи.

Власникам сувенірних крамниць, розташованих поблизу відомих пам'яток.

Керівники, прагнучи підвищити авторитет своєї компанії.

Дизайн-студії, які завжди цікавляться такими незвичайними новинками.


кристали з логотипом


За допомогою 3D гравірування стає можливим створити абсолютно будь зображення спортивні нагороди, макети відомих архітектурних споруд або особи близьких людей. Незвичайна скляна сувенір з тривимірним зображенням всередині - подарунок, який доречний у будь-якому життєвому нагоди.


3D фото в кристалі і лазерна фотографія - об'ємне тривимірне 3D зображення в оптичному кристалі з вашої фотографії. Новітні лазерні технології дозволяють відтворити ваше об'ємне фото в кристалі і доповнити його красивою об'ємною композицією і Вашим підписом. Ми створюємо прості плоскі 2D і об'ємні 3D зображення всередині скляного кристала. Фото в склі може бути оформлена будь-яким текстом і прикрасами за Вашим вибором. До Ваших послуг також пропонується великий архів об'ємних моделей для додання сувенірам оригінальності.


кристали з логотипом


Види кристалів:

Геометричні

Кубки та стели

Фотографії

Брелоки


кристали з логотипом


Форми кристалів:

Прямокутні

Кубічні

Сферичні

Асиметричні


кристали з логотипом


Ми пропонуємо як кристали зі стандартними зображеннями, так і виготовлення сувенірів з індивідуальними і об'ємними фігурами! Наша продукція завжди відповідає найвищим вимогам. Замовити і купити кристали з лазерного 3D і 2D гравіюванням фотографій або логотипу і доставкою по Україні.


Працюємо по всіх містах України: Київ, Харків, Дніпропетровськ. Асортимент сувенірної продукції досить великий, тому ми можемо задовольнити будь-які побажання замовників.


Запрошуємо до співпраці.